B2C Kreatív Marketing Kampány vezető

Dinamikus fejlődő, magyar tulajdonban lévő cégünk nap mint nap azon dolgozik, hogy az embereket hozzásegítse az egészségesebb és energikusabb élethez. Webáruházunk tudatosan válogatott termékpalettával és tanácsadói szolgáltatásokkal támogatja mindezt. Csatlakozz a csapatunkhoz és légy részese sikereinknek:

pozícióban.

Marketing projekt vezető (Kampány Manager)

Főbb feladatok, munkák:

A cég marketing csapatának KREATÍV irányítójaként feladataid:

  • Tervezd termékkampányainkat, hangold össze a tartalmi elemeket a különböző online felületeken (Landing, PR, Google Ads, FB, Youtube, hírlevél…) és dolgozz együtt kreatívan a marketing csapat tagjaival (grafikus, író, PPC-s).
  • Legyen erősséged a kreatív szövegírás (PR, Blog, Kreatív), a jó vizualitás megjelenés és légy motiváló vezető.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Online média platformok naprakész ismerete
  • Kreatív gondolkodás és fogalmazási készség
  • 2+ év releváns csapatvezetői tapasztalat
  • Inspiráló, karizmatikus személyiség
  • Angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SEO-s szövegírás
  • Étrend-kiegészítők, piacán szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi szektorban való tevékenység
  • Szerkesztői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely
  • kiemelt bérezés
  • magas marketing büdzsé
  • fejlődési lehetőség
  • támogató vezetőség és csapat
  • családias hangulat

Szükséges tapasztalat:

  • 2+ év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középfok, érettségi

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – alapfok

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Botond utca 12.

Munkaidő:

H-P: 9-17

Önéletrajzzal és referenciákkal, a fizetés igény megadásával, illetve a pozíció feltüntetésével az allas@naturtanya.hu email címen.